Okyanus Cam Balkon

Okyanus Cam Balkon

Okyanus Cam Balkon, Kanaat Cam Sistemlerinin çıkarmış olduğu ekonomik ve kullanışlı sistemdir. Çocuk kilidi ile artırılmış güvenlik ve yağmur kanalı sistemde mevcuttur. Sistem içerisinde su sızdırması engellenmiştir.

Ekonomik Cam Balkon Sistemi, İlk olarak üretilmeye başlanan ve günümüzde hala en çok satan cam balkon olma özelliğini taşımaktadır. En çok satan cam balkon çeşitlerinden biri haline gelmiş olan okyanus cam balkon ekonomik seri katlanır cam balkonu sistemi ile birlikte rulman ve kanatlarının kolay kullanılması büyük avantajdır. Kilit sisteminin basit kullanımı sayesinde kolay kullanım sağlamaktadır.

Katlanır cam balkon sayesinde istediğiniz renk ve seçenekler de yaptırabilir. Boyanın dayanıklı malzemelerden üretilmesi ile her türlü zor hava koşullarına karşı herhangi bir dökülme meydana gelmez. Kanatların ve rulmanların fitil kısmının alüminyumdan yapılması ve camların arasında bulunan kılların ince yapısı sayesinde de her türlü hava koşullarına ve olumsuz durumlara karşı dayanıklıdır.  Camların arasında bulunan fitillerde sararma yapmamaktadır. Sizlere sunulan bu üstün kalite ve hizmetlerimiz sayesinde cam balkonunuza yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

Sessiz Kullanım

Kullanım kolaylığı açısından ses ve sürtünme hassasiyeti cam balkon sistemine göre tasarlanmıştır.

Yeni Tasarım

Katlanır Cam Balkon Sistemi yeni tasarımı ve gelişmiş aksesuarları ile 4 mevsim hava şartlarına uygundur.

Çocuk Kilidi

Çocukların güvenliği her şeyden önce gelmektedir. Çocuk kilidi özel tasarlanmış cam balkon uygulamasıdır.

Her Mekanda Kurulum

Balkon, kış bahçesi, teras gibi alanlarda düz, köşeli yada oval cam balkon uygulamalarında rahatlıkla kullanılabilir.

8 mm Kalınlık

Cam kalınlığı 8 mm olarak tasarlanmış olan Okyanus Seri Cam Balkon, Katlanır Cam Sistemlerinin ekonomik modelidir.

Rüzgara Dayanıklılık

Soğuk hava şartlarına ve rüzgara karşı üst düzey dayanıklı ve mukavemetle karşı koyan güçlü bir cam balkon sistemidir.

Su Tahliyesi

Katlanır Cam Balkon sistemlerinden yeni tasarımı ve gelişmiş aksesuarları ile 4 mevsim hava şartlarına uygundur.

Montaj Kolaylığı

Kullanım ve montaj kolaylığı sayesinde diğer cam balkon sistemlerine ve rakip modellere göre çok yüksektir.

Okyanus Cam Balkon Özellikleri

 • Ekonomik sistemde et kalınlığı 2,5mm ve cam derinliği 18mm’dir.
 • Ekonomik seri Katlanır Cam Balkon Sistemimizin teknik yapısı hem 8mm hem de 10mm temperli cam kullanımı için uygundur.
 • Gizli kilitlerle üretilmiş rulmanlı sistemlerin, kullanışı en kolay olan modeldir.
 • Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçeneklerinin sunulmasının yanı sıra kullanışlı ve dayanıklıdır.
 • Sistemde kullanılan aluminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
 • 8mm ve 10mm patenti Kanaat Cam Sistemlerine ait olan Alüminyum Fitillerimiz ile sararma sorunu ortadan kalkmıştır. Ayrıca Alüminyum Fitillerin dayanıklı yapısından dolayı şiddetli rüzgar, sağnak yağmur ve yakıcı güneş ışınlarına karşı maksimum sızdırmazlık elde edilmiştir. Patentli Alüminyum Fitillerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır.

Kaliteli ve Ekonomik Cam Balkon ürünleri için

Online Form ile başvurun, bayilik imkanlarından yararlanın…

Cam Sistemleri


Çeyrek Asırlık Tecrübesiyle; iç ve dış mekanlarımıza anlam katan, yaşam kalitenizi artıran, kaliteli, estetik ve kullanım kolaylığı sunan Kanaat Cam Sistemleri ürün çeşitliliği ile sizleri tanıştırmak istiyoruz.

Bayilerimizden gelen mesajlar


Sunduğumuz hizmetlerden gurur duyuyoruz ve tasarladığımız her ürünün yanında duruyoruz.

Mutlu müşterilerimizden gelen referanslarımızı okuyun.

Cam Balkon Sık Sorulan Sorular


Cam Sistemleri alanında En çok merak edilen soruları sizler için hazırladık, farklı sorularınız için form gönderebilir yada iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

2024 cam balkon sistemlerinde metrekare m² fiyatları nedir diye en çok merak edilen sorular arasındadır. Tüketici açısından standart katlanır cam balkon sistemlerinde güncel metrekare fiyatları ürünün  kalitesi ve sistem çeşidine göre değişir. Ortalama cam balkon fiyatları 450 TL'den başlamak suretiyle, ısıcamlı, katlanır, sürme, üstten askılı sistemlere göre m² fiyatları değişiklik gösterir. Toptan cam balkon fiyatları için +90312 351 62 99 numaralı telefon yada info@kanaataluminyum.com.tr adresinden detaylı cam balkon fiyat teklifi alabilirsiniz.
 • Montajı kolay uygulanabilir olmalıdır.
 • Kullanımı tüketici açısından kolay temizlenebilir ve dayanıklı olmalıdır.
 • Alüminyum et kalınlığı 2 mm ve üzeri olmalıdır
 • Tekerleklerin milleri ve rulmanları çelik olmalı.
 • Sistemde su tahliye profili veya kanalı bulunmalı.
 • Hatasız montaj ve doğru ölçülendirilmelidir.
 • Alüminyum profil kalınlığı 3 mm olmalıdır.
 • Kullanılacak tekerler kaliteli olmalıdır.
 • Cam aralarındaki fitiller UV ışınlarına karşı daha dayanıklı olmalıdır.
İhtiyaca göre ısıcamlı, katlanır, sürme, üstten askılı cam balkon sistemlerinden en doğru olan kullanılabilir. Bakım ve temizlik kolaylığının yanında, cam balkonlar aynı zamanda kilit mekanizmalarıyla hırsızlığa karşı da etkilidir. Kullanım kolaylığının yanında küçük çocuklar için de balkon ve teras gibi ortamların güvenliğinin artırılması için kullanılabilir. Cam balkon sistemleri, Isı, enerji ve mekan tasarrufuna yardımcı olan bir sistemdir.
Cam balkon sistemlerinde, kullanılan sisteme göre ısı cam özelliğine sahiptir. Su kanalları ve contalar sayesinde, yağmur ve kar içeri girmemektedir. Dışarıdan gelen soğuğu içeri almaz.

Misyonumuz

Her zaman, ürünlerinin maksimum kalitesini ve üretim süreçlerinde mutlak mükemmeliği garanti etmeye odaklandık. Bir Türk şirketinin dünyadaki en prestijli tasarım markalarının merdivenini tırmanmasına yardımcı olan temel değerlerdir.


Soru & Cevap?

Cam balkon sistemler ve cam balkon fiyatları için farklı sorularınız için form gönderebilir yada iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

KALİTELİ ve GÜVENİLİR ÜRÜNLER Mİ ARIYORSUNUZ?

Kanaat Cam Sistemleri, Ankara

Online Formumuzla Hızlı Fiyat ve Teknik Bilgi alabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

+90312 351 62 99