Katlanır Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon Sistemleri


Ekonomik ve kullanım açısından en kolay cam balkon sistemlerinden biridir.

Çocuk Kilidi ile artırılmış güvenlik ve yağmur kanalı tüm sistemlerde mevcuttur.

Kaliteli ve Ekonomik Cam Balkon ürünleri için

Online Form ile başvurun, bayilik imkanlarından yararlanın…

Çeyrek Asırlık Tecrübesiyle; iç ve dış mekanlarımıza anlam katan, yaşam kalitenizi artıran, kaliteli, estetik ve kullanım kolaylığı sunan Kanaat Cam Sistemleri ürün çeşitliliği ile sizleri tanıştırmak istiyoruz.

En iyi cam balkon nasıl olmalıdır?

En iyi cam balkonlar, estetik görünüm, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı gibi özellikleri bir araya getiren ve aynı zamanda iç mekanlara ısı ve ses yalıtımı sağlayan özelliklere sahip olmalıdır. İşte en iyi cam balkonların özellikleri:

Yüksek Kaliteli Camlar:

Isı ve ses yalıtımı için yüksek kaliteli camlar tercih edilmelidir. Isı yalıtımı için çift veya üçlü cam kullanımı idealdir.

Dayanıklı Profil Malzemeleri

Cam balkonun kenarlarında kullanılan profil malzemeleri dayanıklı olmalı ve uzun ömürlü olmalıdır. Alüminyum veya PVC gibi malzemeler sıklıkla tercih edilir.

Etkili Yalıtım

İyi bir yalıtım, iç mekanlarda sıcaklığın korunmasına ve dış seslerin azalmasına yardımcı olur. Ek yalıtım malzemeleriyle cam balkonun etrafındaki boşluklar kapatılmalıdır.

Kullanım Kolaylığı

Cam balkonun açılması ve kapanması kolay olmalıdır. Kullanıcı dostu mekanizmalar ve güvenli kilitler kullanılmalıdır.

Estetik Tasarım

Cam balkonun tasarımı evin dış görünümüne uyumlu olmalı ve estetik açıdan hoş bir görünüme sahip olmalıdır.

Uygun Fiyat

En iyi cam balkonlar, kaliteli malzemelerle üretilmiş olmalarına rağmen, aynı zamanda makul bir fiyat aralığında olmalıdır.

Garanti ve Servis Hizmetleri

İyi bir cam balkon üreticisi, ürünlerine garanti ve satış sonrası servis hizmetleri sunmalıdır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmalıdır.

Bu özelliklere dikkat edilerek seçilen bir cam balkon, uzun yıllar boyunca kullanımınıza uygun ve keyifli bir alan sağlayacaktır.

Bayilerimizden gelen mesajlar


Sunduğumuz hizmetlerden gurur duyuyoruz ve tasarladığımız her ürünün yanında duruyoruz.

Mutlu müşterilerimizden gelen referanslarımızı okuyun.

Sık Sorulan Sorular


Cam Sistemleri alanında En çok merak edilen soruları sizler için hazırladık, farklı sorularınız için form gönderebilir yada iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

2024 cam balkon sistemlerinde metrekare m² fiyatları nedir diye en çok merak edilen sorular arasındadır. Tüketici açısından standart katlanır cam balkon sistemlerinde güncel metrekare fiyatları ürünün  kalitesi ve sistem çeşidine göre değişir. Ortalama cam balkon fiyatları 450 TL'den başlamak suretiyle, ısıcamlı, katlanır, sürme, üstten askılı sistemlere göre m² fiyatları değişiklik gösterir. Toptan cam balkon fiyatları için +90312 351 62 99 numaralı telefon yada info@kanaataluminyum.com.tr adresinden detaylı cam balkon fiyat teklifi alabilirsiniz.
  • Montajı kolay uygulanabilir olmalıdır.
  • Kullanımı tüketici açısından kolay temizlenebilir ve dayanıklı olmalıdır.
  • Alüminyum et kalınlığı 2 mm ve üzeri olmalıdır
  • Tekerleklerin milleri ve rulmanları çelik olmalı.
  • Sistemde su tahliye profili veya kanalı bulunmalı.
  • Hatasız montaj ve doğru ölçülendirilmelidir.
  • Alüminyum profil kalınlığı 3 mm olmalıdır.
  • Kullanılacak tekerler kaliteli olmalıdır.
  • Cam aralarındaki fitiller UV ışınlarına karşı daha dayanıklı olmalıdır.
İhtiyaca göre ısıcamlı, katlanır, sürme, üstten askılı cam balkon sistemlerinden en doğru olan kullanılabilir. Bakım ve temizlik kolaylığının yanında, cam balkonlar aynı zamanda kilit mekanizmalarıyla hırsızlığa karşı da etkilidir. Kullanım kolaylığının yanında küçük çocuklar için de balkon ve teras gibi ortamların güvenliğinin artırılması için kullanılabilir. Cam balkon sistemleri, Isı, enerji ve mekan tasarrufuna yardımcı olan bir sistemdir.
Cam balkon sistemlerinde, kullanılan sisteme göre ısı cam özelliğine sahiptir. Su kanalları ve contalar sayesinde, yağmur ve kar içeri girmemektedir. Dışarıdan gelen soğuğu içeri almaz.

Misyonumuz

Her zaman, ürünlerinin maksimum kalitesini ve üretim süreçlerinde mutlak mükemmeliği garanti etmeye odaklandık. Bir Türk şirketinin dünyadaki en prestijli tasarım markalarının merdivenini tırmanmasına yardımcı olan temel değerlerdir.


Soru & Cevap?

Cam balkon sistemler ve cam balkon fiyatları için farklı sorularınız için form gönderebilir yada iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

KALİTELİ ve GÜVENİLİR ÜRÜNLER Mİ ARIYORSUNUZ?

Kanaat Cam Sistemleri, Ankara

Online Formumuzla Hızlı Fiyat ve Teknik Bilgi alabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

+90312 351 62 99