Contalı Isıcamlı Cam Balkon

contali-isicamli-cam-balkon-contali-seri-cambalkon

Contalı Isıcamlı Cam Balkon

Patentli bir ürün olan Contalı Isıcamlı Cam Balkon 28 mm kalınlığında balkon ve eşikli mekan kapatmaları için tasarlanmıştır.  Isıcamlı Contalı Cambalkon Isı izolasyonu en önemli avantajlarındandır. 28 mm (4+20+4) veya (6+16+6) kalınlığında ısıcam sistemi kullanılabilir. Contalı cam balkon sisteminde Isı yalıtımını ve su sızdırmazlığı üst düzeye çıkarmak için cam panellerin birleşimine özel contalar kullanılmaktadır. Sistem taşıyıcı profilleri, kendinden su tahliye kanalına sahiptir. Kanalda yer alan su, içerden profil dibine alınarak tahliye edilmektedir.  Çocuk kilidi ile artırılmış güvenlik ve yağmur kanalı sistemde mevcuttur.

Patenli olarak üretilmeye başlanan ve günümüzde hala en çok tercih edilen cam balkon olma özelliğini taşımaktadır. Cam balkon modellerinden biri olan ısıcamlı cam balkon sistemi ile birlikte rulman ve kanatlarının kolay kullanılması büyük avantajdır. Kilit sisteminin basit kullanımı sayesinde kolay kullanım sağlamaktadır. Maksimum Kanat Genişliği: 650mm ve Sistem Yüksekliği: 2800 mm’dir.

Isıcamlı cam balkon sayesinde Eloksal Boyalı, Bronz, Pres renk seçenekleri bulunmaktadır. Boyanın dayanıklı malzemelerden üretilmesi ile her türlü zor hava koşullarına karşı herhangi bir dökülme meydana gelmez. Kanatların ve rulmanların fitil kısmının alüminyumdan yapılması ve camların arasında bulunan kılların ince yapısı sayesinde de her türlü hava koşullarına ve olumsuz durumlara karşı dayanıklıdır.  Camların arasında bulunan fitillerde sararma yapmamaktadır. Sizlere sunulan bu üstün kalite ve hizmetlerimiz sayesinde cam balkonunuza yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

Sessiz Kullanım

Kullanım kolaylığı açısından ses ve sürtünme hassasiyeti cam balkon sistemine göre tasarlanmıştır.

Yeni Tasarım

Katlanır Cam Balkon Sistemi yeni tasarımı ve gelişmiş aksesuarları ile 4 mevsim hava şartlarına uygundur.

Çocuk Kilidi

Çocukların güvenliği her şeyden önce gelmektedir. Çocuk kilidi özel tasarlanmış cam balkon uygulamasıdır.

Her Mekanda Kurulum

Balkon, kış bahçesi, teras gibi alanlarda düz, köşeli yada oval cam balkon uygulamalarında rahatlıkla kullanılabilir.

28 mm Kalınlık

Contalı Isıcamlı Cam Balkonlar 28 mm (4+20+4) veya (6+16+6) IsıCam kullanımları için uygundur.

Rüzgara Dayanıklılık

Soğuk hava şartlarına ve rüzgara karşı üst düzey dayanıklı ve mukavemetle karşı koyan güçlü bir cam balkon sistemidir.

Su Tahliyesi

Katlanır Cam Balkon sistemlerinden yeni tasarımı ve gelişmiş aksesuarları ile 4 mevsim hava şartlarına uygundur.

Temperli Cam

Temperli Cam kullanımları için uygundur. Darbeye dayanıklı temperli cam olduğu için kırılma halinde tehlike arz etmez.

Contalı Isıcamlı Cam Balkon Özellikleri

 • Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Sistemi kasa profili, her bir ayaktaki çift rulmanı taşıyacak şekilde, 2 kanallı olarak dizayn edilmiştir. Katlanır Isıcamlı Cam Balkon Sisteminde istenildiği kadar kanat sayısı uygulanabilir.
 • Kullanılan alanlarda alanını olduğu gibi korumaktadır. İstediğiniz yöne açılım yapabilirsiniz.
 • Katlanır Isıcamlı Cam Balkon Sisteminde teknik yapısı 28 mm (4+20+4) veya (6+16+6) Temperli Cam kullanımları için uygundur. Darbeye dayanıklı temperli cam olduğu için kırılma halinde tehlike arz etmez.
 • Alt ve üst kısımlarında kullanılan zamak lamalar sayesinde rulmanlarda aşınma ve açılır kanatta kanatın düşme olayı yaşanmaz.
 • Ayrıca Alüminyum Fitillerin dayanıklı yapısından dolayı şiddetli rüzgar, sağanak yağmur ve yakıcı güneş ışınlarına karşı maksimum sızdırmazlık elde edilmiştir. Patentli Alüminyum Fitillerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır. Kasa birleşmeleri istenilen açıda kesilebilir.
 • Sistemdeki yükü altta 2 adet üstte 2 adet toplam 4 rulman sağlar. Camın ebadından kaynaklanacak ağırlık artışı nedeniyle kullanılan rulmanlar yükü taşıma kapasitesine sahiptir.

Kaliteli ve Ekonomik Cam Balkon ürünleri için

Online Form ile başvurun, bayilik imkanlarından yararlanın…

Cam Sistemleri


Çeyrek Asırlık Tecrübesiyle; iç ve dış mekanlarımıza anlam katan, yaşam kalitenizi artıran, kaliteli, estetik ve kullanım kolaylığı sunan Kanaat Cam Sistemleri ürün çeşitliliği ile sizleri tanıştırmak istiyoruz.

Cam Balkon Bayilerimizden gelen mesajlar


Sunduğumuz hizmetlerden gurur duyuyoruz ve tasarladığımız her ürünün yanında duruyoruz.

Mutlu müşterilerimizden gelen referanslarımızı okuyun.

Cam Balkon Sık Sorulan Sorular


Cam Sistemleri alanında En çok merak edilen soruları sizler için hazırladık, farklı sorularınız için form gönderebilir yada iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

2024 cam balkon sistemlerinde metrekare m² fiyatları nedir diye en çok merak edilen sorular arasındadır. Tüketici açısından standart katlanır cam balkon sistemlerinde güncel metrekare fiyatları ürünün  kalitesi ve sistem çeşidine göre değişir. Ortalama cam balkon fiyatları 450 TL'den başlamak suretiyle, ısıcamlı, katlanır, sürme, üstten askılı sistemlere göre m² fiyatları değişiklik gösterir. Toptan cam balkon fiyatları için +90312 351 62 99 numaralı telefon yada info@kanaataluminyum.com.tr adresinden detaylı cam balkon fiyat teklifi alabilirsiniz.
 • Montajı kolay uygulanabilir olmalıdır.
 • Kullanımı tüketici açısından kolay temizlenebilir ve dayanıklı olmalıdır.
 • Alüminyum et kalınlığı 2 mm ve üzeri olmalıdır
 • Tekerleklerin milleri ve rulmanları çelik olmalı.
 • Sistemde su tahliye profili veya kanalı bulunmalı.
 • Hatasız montaj ve doğru ölçülendirilmelidir.
 • Alüminyum profil kalınlığı 3 mm olmalıdır.
 • Kullanılacak tekerler kaliteli olmalıdır.
 • Cam aralarındaki fitiller UV ışınlarına karşı daha dayanıklı olmalıdır.
İhtiyaca göre ısıcamlı, katlanır, sürme, üstten askılı cam balkon sistemlerinden en doğru olan kullanılabilir. Bakım ve temizlik kolaylığının yanında, cam balkonlar aynı zamanda kilit mekanizmalarıyla hırsızlığa karşı da etkilidir. Kullanım kolaylığının yanında küçük çocuklar için de balkon ve teras gibi ortamların güvenliğinin artırılması için kullanılabilir. Cam balkon sistemleri, Isı, enerji ve mekan tasarrufuna yardımcı olan bir sistemdir.
Cam balkon sistemlerinde, kullanılan sisteme göre ısı cam özelliğine sahiptir. Su kanalları ve contalar sayesinde, yağmur ve kar içeri girmemektedir. Dışarıdan gelen soğuğu içeri almaz.

Misyonumuz

Her zaman, ürünlerinin maksimum kalitesini ve üretim süreçlerinde mutlak mükemmeliği garanti etmeye odaklandık. Bir Türk şirketinin dünyadaki en prestijli tasarım markalarının merdivenini tırmanmasına yardımcı olan temel değerlerdir.


Soru & Cevap?

Cam balkon sistemler ve cam balkon fiyatları için farklı sorularınız için form gönderebilir yada iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

KALİTELİ ve GÜVENİLİR ÜRÜNLER Mİ ARIYORSUNUZ?

Kanaat Cam Sistemleri, Ankara

Online Formumuzla Hızlı Fiyat ve Teknik Bilgi alabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

+90312 351 62 99